1 / 6
BARAM STARI KUKJI VO POTESEN CENTAR NA BITOLA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 22:14

Битола / Битола

Број на соби:

7

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1950

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Strog centar

BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA NOVI MINI ZGRADI ISKLUCIVO VO CENTAROT NA BITOLA info+38971333766

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

LUKSUZNI STANOVI
Потврден огласувач
071333766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам