Peugeot 206 Cabrio
2.500 €
01.09.2022 00:34

Струга / Струга

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Останато

Peugeot 206 2.0 Cabrio …super kolice…moze zamena so moja ili vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

XxX
Потврден огласувач
70320407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам