1 / 8
BMW 118 DIZEL 2007 GODINA
5.800 €
02.11.2022 19:49

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 118 DIZEL 2007 GODINA
105 KW 143 KS
KLIMATRONIK, BORD KOMPJUTER, TEMPOMAT
ALUMINSKI BANDAZHI, GREACHI NA SEDISHTA
6X AIRBAG, METALIK BOJA, C.BRAVA, DALECHINSKO, EL.STAKLA, EL.RETROVIZORI, RADIO CD
UVEZENO OD GERMANIJA I CARINETO!
SMENETI MASLO I FILTRI!
4 ZIMSKI HANKOOK GUMI, 90% PROFIL!
VO SUPER ODLICHNA SOSTOJBA!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078268699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам