1 / 10
SEAT LEON 1.9 TDI 2007 GODINA 98 000 KM!!!!
5.700 €
01.12.2022 23:19

Битола / Битола

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SEAT LEON 1.9 TDI,
GOD.NA PROIZVODSTVO 2007,
77 KW 105 KS,
KLIMA,EL.STAKLA,
DALECINSKO,
C.BRAVA,
MP3 RADIO CD,
6 X AIR BAG,
METALIK BOJA,
UVEZENO OD GERMANIJA VO SUPER SOSTOJBA!
PLATENI SITE DAVACHKI DO REGISTRACIJA!
ORIGINALNI 98 000 KM.
DOZVOLENA E PROVERKA!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078268699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам