1 / 7
RENAULT MEGANE 1.9 DCI 2009 GODINA
5.900 €
01.12.2022 23:19

Битола / Битола

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

RENAULT MEGANE 1.9 DCI,
GOD.NA PROIZVODSTVO 2009,
96 KW 131 KS,
KLIMATRONIK,
BORD KOMPJUTER,
TEMPOMAT,
ALU BANDAZI,
METALIK,
C.BRAVA,DALECINSKO,
EL.STAKLA,
EL.RETROVIZORI,
GREACI NA SEDISTA,
6 X AIR BAG,
ORG.RADIO CD,
MENUVAC SO 6 BRZINI,
UVEZENO OD GERMANIJA I CARINETO.
VO ODLICHNA SOSTOJBA!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078268699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам