1 / 9
AUDI A5 2.0 2014 GODINA
16.900 €
17.800 €
27.01.2023 13:43

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

AUDI A5 2.0 TDI 2014 GODINA
110 KW 150 KS
KLIMATRONIK, BORD KOMPJUTER, NAVIGACIJA, PARKING SENZORI - NAZAD, KOZHEN VOLAN, KOMANDI NA VOLAN, 6X AIRBAG, ALUMINSKI BANDAZHI, METALIK BOJA!!
UVOZ OD GERMANIJA!
REGISTRIRANO (ZA PRV PAT VO MAKEDONIJA) I SERVISIRANO!
ORIGINALNI KILOMETRI SO DOZVOLENA PROVERKA!
VO EXTRA-EXTRA SOSTOJBA!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078268699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам