1 / 8
PEUGEOT 206 1.4 BENZIN 2006 GODINA
3.300 €
02.01.2023 15:25

Битола / Битола

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PEUGEOT 206 1.4 BENZIN 2006G GODINA
63 KW 86 KS
KLIMA, EL. STAKLA, EL.RETROVIZORI, CENTRALNA BRAVA, DALECHINSKO, 4X AIRBAG, ALUMINSKI BANDAZHI, METALIK BOJA, RADIO-CD!
PLATENI SITE DAVACHKI DO REGISTRACIJA!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jove
Потврден огласувач
078268699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам