1 / 11
Vintage Technics SU-V5 A class. SSSS
130 €
Цената е фиксна
02.03.2023 07:38

Кисела Вода / Скопје

1.Vintage Technics SU-V5 A class, potpolno ispravno i funkcionalno...... cena 130 eur.
2. Vintage mini system Nordmende od tri dela, pojačalo i radio vo funkcija, na deckot potrebna zamena na gumici...... cena 60 eur, bez zvučnici.
3. Vintage mini system Technics bez zvučnici..........cena 85 eur. fiksno.
bez nikakvi zameni, videte original fotografii

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам