1 / 3
SE PRODAVA RAKIJA OD MODRA SLIVA
10 €
Цената е фиксна
01.12.2022 12:45

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava rakija od modra sliva STENLEJ prirodna domasna bez nikakvi dodatoci nitu vo fregmentacija nitu vo proizvodstvo MNOGU VKUSNA SO PREUBAV SHMEK 45% VoL.Prepecenica 600 den\10€ 1L

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Амбалажа и пакување

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078360811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам