1 / 10
К2220, ЦЕНТАР, КУЌА СО АБ ПЛОЧА, ДУЌАН 2 КАТА
149.000 €
29.11.2022 12:30

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

190 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

43 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ЦЕНТАР

К2220, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА КУЌА, BEZ DUKJAN ,СО АБ ПЛОЧА, СУТЕРЕН КОЈ СЕ СОСТОИ, БЕЗ ДУЌАН ОД 25М2 И МАГАЦИН ОД 26М2, ПВ КАТ КОЈ ИМА 49+40 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА СО СЕ БАЛКОН И МАНСАРДАОД 61М2 + БАЛКОН ОД 12 М2, ДВОРНО МЕСТО ОД 43 М2, СО ИНСТАЛИРАНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ НА ДРВА И НАФТА, 2 КУПАТИЛА И 1 ТОАЛЕТ ПЛУС, ВСЕЛЛИВА, УРЕДЕНА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

К2173, ЈЕНИ МААЛЕ, КУЌА 110М2 И ДВОР 30М2, ПВЦ, ФАСАДА

55000 €

КРАВАРИ, НОВА КУЌА 95М2 СО ДВОР 1000М2

35000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам