1 / 6
Se prodava volkswagen vento
800 €
30.08.2022 11:04

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Vento

Година:

1993

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava volkswagen vento 1.9 TD, motor i menuvac vo odlicna sostojba , so karoseriski zabeleski mozi i na delovi. Tel za kontakt 071349954

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

$$$$$
Потврден огласувач
071349954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам