1 / 5
Батерија - Полнач 12v PARKSIDE
3.000 МКД
01.09.2022 12:27

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE.
Јачина 12v-2Ah наменети за сите батериски алати од програмата 12v-Team на PARKSIDE

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам