1 / 2
Рамка за камин
350 €
Цената не е фиксна
05.11.2022 14:55

Охрид / Охрид

Се продава рамка за камин 60×60 со стакло.
За повеќе информации на тел. 070-573-788

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
075484646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам