1 / 7
Se prodava stan 80m2 vo Centar, Tetovo
67.999 €
69.999 €
30.01.2023 22:57

Тетово / Тетово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Tetovcanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovcanka vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 5 i ima 80m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba
▪️ Zasebna trpezarija i kujna
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon
▪️ Utiliti (shpajz)
_______________
▪️ Lift ✅
▪️ Podrum
_______________
Cena:
➧67.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам