1 / 2
Magnetna Bubica 2022 (mini model)
2.400 МКД
14.11.2022 16:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Magnetna Bubica 2022 Mini Model !
Ednostavna za koristenje
Koristi 3 mali baterii AAA

Kopmlet so Baterii plus 200 denari !

Cena 2400

www.facebook.com/bubicamk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

bubicaa
Потврден огласувач
071721313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам