Се продава лозје
75.000 €
30.08.2022 18:48

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

15000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лозје 15000м2 спроти ДРЕКСЛМАЈЕР до плацот на ОРКАН ИМПЕКС цена 5 Евра/м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar Atanasovski
Потврден огласувач
0038971219504
Испрати Е-маил до огласувачот

Се продава лојзе

10000 €

Се продава лозје

75000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам