1 / 9
Audi a8 4.2 TDI Quattro
9.200 €
Цената е фиксна
01.10.2022 13:00

Валандово

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

240 kw / 326 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi a8 4.2 quattro 330hp, 2006 god registrirana do Dekemvri. Smeneto maslo na motor, site filtri, maslo na menjac, diskovi predni zadni so plocki. Gumi 4 skoro novi 245/45-19. Moze zamena so vasha doplata. 072 266 852
072-266-852

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
072266852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам