1 / 10
Vw Golf 7 1.6 tdi
11.700 €
04.12.2022 02:02

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vw Golf 7
Motor: 1.6 tdi / 77 kw
Km:210.xxx so servisna kniska
God : 2014 vo sobrakajna
Perfekten motor menjac karoseria bez nitu edna mana
Napraven golem i mal servis pred 500 km
2 kluca
Novi gumi
Reg cela godina
Mob 078 344 555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
078344555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам