1 / 9
ПЛАЦ на СуперПрометна Локација * Наспроти ЛукОил БТ - Грција
По Договор
20.03.2023 12:53

Битола / Битола

Квадратура:

2660 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац на одлична локација, разработен дел од градот и реална цена.
Вистинска инвестиција за вистински визионери и бизнисмени - 100% успех!
2 објекти - 30m2 i 100m2
Спроведена вода, струја и канализација преку цела површина, можност за градба на поголеми хали, магацини, маркети, сали и тн.
Влез од самиот автопат.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА МЕСТО *НИВА *ПЛАЦ *ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ КАЈ SN

345678 €

SE PRODAVA MESTO POD LAVCI - 1400m2

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам