1 / 4
Звучни кутии
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2023 11:34

Скопје Центар / Скопје

Звучни кутии, два сателита и вуфер.
Одлични за мали простории

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070220355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам