1 / 7
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
2.500 €
Цената не е фиксна
Денес 15:30

Велес / Велес

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam Alfa 156 redizajn
Komplet servis napraven
4 Novi gumi
proverka po vasa zelba


077/854-385

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам