1 / 3
Se dava pod.dukanj 15 m2 i 30m2
11 €
31.08.2022 08:08

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

30 m²

Греење:

Друго

Se dava delovni objekti pod naem 15 m2 i 30 m2 na lokacija Sv joakim Osogovski br 20 blizu gracka bolnica Karpos stara fabrika nova gradba so vnatresno wc pvc izlozi sredeno sve nova gradba odgovara za sekoja dejnost parking povrsina ima
Poveke inf. na 📞071963369

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Delovni objekti
Потврден огласувач
071963369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам