1 / 1
Se dava pod naem sprat
1 €
31.08.2022 08:13

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

150 m²

Спрат:

1

Греење:

Дрва

Se dava podnaem sprat sreden
2 sobi kujna podrum wc parking
Spratot e sreden za useluvanje
Solaren sistem ima sporet za drva moze i grenje na struja 2 tarasi
Poveke inf na 📞071963369

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Delovni objekti
Потврден огласувач
071963369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам