1 / 4
Se prodava Viken Kuka
1 €
31.08.2022 08:20

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

700 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se prodava Vikend Kuka so 2 sobi ima voda struja ovostarnik vikend kukata e na 3 ploci nova gradba 2015 god pred nea ovostarnik odalecena e 5 km od centarot pat ima do nea asvalt sredena e sve moze stvari ima vnatre za sedenje moze da se vidi vo sekoe vreme moze grenje na drva struja i bilo sto
Poveke inf na 📞 071963369

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Delovni objekti
Потврден огласувач
071963369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам