Се продава градежно земјиште Штип
По Договор
03.10.2022 14:57

Штип / Штип

Квадратура:

3544 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Хитно се продава градежна парцела со одобрение за градба и платени комуналии во Штип (на пат Штип -Кочани) на УП.бр.65-9 и КП.бр.418/3,КО Штип

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Lidija Josifoska
Потврден огласувач
072236752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам