1 / 1
Jambolii beli
300 МКД
06.11.2022 08:58

Скопје Центар / Скопје

Prodavam poveke razni beli jambolii.Volneni, racno tkaeni, odlicno skladirani i socuvani.Dimenzii i ceni:
1.9 x 1.9 m = 1500 den.
2 x 1.9 m= 1500 den.
1.5 x 0.8 m = 500 den.
2 x 0.8m = 500 den.
1.4 x 1m = 300 den.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Keramicki preklopnik.

150 МКД

Bor masina i strafilica na baterii.

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам