1 / 8
Se prodava kuka so povrsina od 322m2
1 €
31.08.2022 11:27

Чаир / Скопје

Број на соби:

9

Квадратура:

322 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Pance nedelkovski

Se prodava kuka so povrsina od 322m2 na 3 sprata,so posebni vlezovi.Kukata ima parking mesto,podrum,dvor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

artan
Потврден огласувач
070888268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам