1 / 9
PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.12.2022 20:36

Велес / Велес

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6 - 2005 G.
ODLICNO SOCUVANA I GARAZIRANA, REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON.
VREDI DA SE POGLEDNE VO SEKOE VREME.
CENA PO DOGOVOR.

072-216-890 - VASIL

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vasil Kamcev
Потврден огласувач
‭072216890‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам