Kais za Can am outlander 650 don1000cc
200 €
19.09.2022 14:34

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Can Am

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2014

Модел:

1000

Километри:

5000

Prodavam kaisi za can am out lender 570/650/800/1000cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

GOLD
jordan mijalkov br 7(poranesna ul zeleznicka)
Потврден огласувач
079215507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам