1 / 9
Издавам стан vo centar/Izdavam stan vo centar
40 €
25.11.2022 16:56

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Slavej Planina

Издавам стан во центар,позади хотел Тино на 100 метри од езеро. Станот е наменет за туристичко издавање (за подолг рок од септември до мај).
Станот поседува дневен престој со балкон кујна и трпезарија и засебна спална соба и е наменет за 4 особи. Цената зависи од периодот, деновите на престој и колку луѓе ќе престојуваат. За сите информации обратете се на 071 230 812

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071230812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам