1 / 12
Frizider Gorenje
3.000 МКД
Цената е фиксна
03.10.2022 10:32

Карпош / Скопје

Neispraven, motorot e rasipan, drugo se funkcionira...bez komora

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070376730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам