1 / 1
Продавам НОВ SAMSUNG A53 5G
20.000 МКД
Со вклучен ДДВ
31.08.2022 14:47

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung A53 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Продавам скроз нов телефон SAMSUNG A53 5G. Телефонот има 2 години интернационална гаранција.
Со телефонот добивате бесплатно заштитно стакло за екранот и бесплатна силиконска футрола (виолетова).
Повеќе за телефонот може да прочитате тука https://www.telekom.mk/mobile-device-details.nspx?deviceId=45462&promotion=0&name=SAMSUNG%20Galaxy%20A53%205G&familijarenBudzet=2

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Olgica
Потврден огласувач
070311793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам