1 / 7
KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS***EURO 5**
10.800 €
Цената не е фиксна
15.03.2023 08:02

Кичево

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

145 kw / 197 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS

- EURO 5
- PANORAMA KROV
- KSENON FAROVI
- PARK SENZORI
- TAMPOMAT
- KOMANDI NA VOLAN
-GREACI NA SEDISTA
- KLIMATRONIK(LADI ODLICNO)
- BORDKOMPJUTER
- EL. STAKLA
- EL. NA RETROVIZORI
- NASLON ZA RAKA
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- AIR BAG
- ORGINALNO CD RADIO
- MAGLENKI
- AL.BANDASI
*** VIBER /// WATSAP///***00491727142247***


-UVEZENA OD GERMANIJA ***** REGISTRIRAN DO 08/2023.....
-ORIGINALNI 198 540 KM ***PROVERKA PO ZELBA
-PERFEKTNA SOSTOJBA.....MOTOR....MENUVAC..... KAROSERIJA....,!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

slave
Потврден огласувач
070762854
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам