1 / 1
Дистрибутер (Барам работа)
7.500 МКД
31.08.2022 16:32

Битола / Битола

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Барам работа како дистрибутер,доставувач,курир,достава на пратки,достава на храна или Мерчендајзер за реон Битола!
-Возачка дозвола В категорија
-Контакт 076-632-519
-Име:Мартин
-Место на живеење Битола

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076 632 519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам