1 / 9
Harley-Davidson Elektra Glide Ultra Limited
21.350 €
Цената е фиксна
16.09.2022 17:53

Виница / Виница

Марка:

Harley Davidson

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2014

Модел:

Elektra Glide Ultra Limited 1700cm2

Километри:

65000

Harley-Davidson Elektra Glide Ultra Limited 1700cm2 87hp
Nadogradena masina so nov Kompjuter i propratni delovi vo iznos od 3500€. Elektronski Klap Auspuh Dr.Jekill & Mr . Hyde .-2000€ , Sediste Custom made interiors i dr extri + Golem Servis vo 09.2021g

Samo za Vistinski poznavaci i ljubiteli na ovoj tip na motor - BEZ ZAMENI
Kontakt: Richie 075/991-581

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075991581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам