1 / 8
VELOSIPED BONANZA EKSTRA SOSTOJBA !!!
7.000 МКД
02.12.2022 18:53

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Velosipedot e odlicno zacuvan, oprem servisiran so novi bandazi, nov lanec nova zadna zvezda, 3x7 ,novi sajli ,novi pakni, bez nikakvi lufti eksta velosiped bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja.
Vredi da se vidi povelete !!!
Samo seriozni bez nikakvi zameni !!!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

OGLAS !!!
Потврден огласувач
071381609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам