1 / 10
SKODA ROOMSTER 1.4TDI 2007 FULL OPREMA
4.100 €
02.12.2022 16:25

Велес / Велес

Марка:

Skoda

Модел:

Roomster

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SKODA ROOMSTER 1.4TDI 2007 FULL OPREMA
PANORAMA
KLIMATRONIK
ELEKTRONIKA NA PROZORI
POLUKOZNI SEDALA
REG DO 7 MESEC 2023
16INCI ALU.FELNI SO NOVI GUMI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
078250926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам