1 / 1
se prodava 2000 m2
15 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 11:06

Кичево

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

vo selo Lazorovci Kicevo prodavam nivi.suma so drvja.pasista,kuka so dvorno mesto javete se za podetalni informaci 075999380

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Keti
Потврден огласувач
075999380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам