1 / 1
LA PIZZA VRABOTUVA!
1 €
01.10.2022 13:21

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Poradi zgolemen obem na rabota timot na La Pizza vrabotuva picmajstor/ka i dostavuvach.Nudime odlicni uslovi za rabota.Povekje informacii na telefon: 071269143

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
071269143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам