PRODAVAM STEBLA OD OREV
1 МКД
Цената не е фиксна
26.10.2022 22:20

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Prodavam 6 stari 40 godishni stebla od orev. cena po dogovor
KONTAKT KIRE 072-245-745

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

sale
Потврден огласувач
076987142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам