1 / 2
Hidroagregat pumpa hidraulicna
700 €
07.01.2023 18:52

Прилеп / Прилеп

5.5 кв мотор во одлична состојба користена само еден месец. Казанот е полн со масло

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Varijabilni варијабилни reduktori reduktor редуктори редукто

180 €

Blower duvac vakum pumpa turbina

100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам