Place te lagja e re "Klukove" Tetove
1 €
31.08.2022 22:25

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2396 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Shitet pllac te lagja e re "Kllukove", Tetove,siperfaqe 2396 m2mundet te ndahet ne l pjese me te vogela , ka te ndertume shtepi ,ka plane urbanistike l per ekonomi te vogel ,ka uj,tashe vendoset menira e furunzimit me rime, ka ruge . Ka dokumente te kompletume . Cmimi me. marveshtje. Informata tel numer :071905480

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Memet
Потврден огласувач
071905480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам