1 / 8
ЧОЈС-Juzen Stan vo Daljan
51.000 €
24.11.2022 08:46

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

59 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Daljan

Se prodava stan vo Daljan vo neposredna blizina na ezeroto na 4 kat (bez lift) izrazito juzna orjentacija
Raspored:Dnevna so trpezarija,zasebna kujna ,spalna soba hodnik i dve terasi

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

Чојс- Стан над хотел Метропол со одличен поглед

1 €

ЧОЈС-Stan vo Strog centar na ul .Dimitar Vlahov

120000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам