Huawei p 30 lite
1 €
31.08.2022 22:56

Охрид / Охрид

Марка:

Huawei

Модел:

P30 lite

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava Huawei p 30 lite, selfie camerata ne raboti, cena po dogovor

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077998768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам