1 / 12
AGH Апартман во центар за подолгорочен престој!
330 €
03.02.2023 14:04

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Богомилска 47

Се изнајмува апартман од 55m² во центарот на Охрид за повеќемесечен период!

Дуплекс апартманот (на две нивоа) е со површина од 55м² нов и комплетно наместен. Располага со спална соба, дневен престој со кујнски простор, купатило и тераса.
Во цената се вклучени и сите режиски надоместоци за струја, интернет, вода и ѓубрарина и соларен систем за затоплување на вода.
Како и обезбедено паркинг место.

За подетални информации контактирајте не на телефонскиот број: 071 241 814

AGH Elite Apartments & Studios

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Александра
Богомилска 47
Потврден огласувач
070889996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам