1 / 3
Гарнитура ТДФ Simpo Make Up
16.000 МКД
Цената не е фиксна
18.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 17:25

Аеродром / Скопје

Продавам гарнитура тросед, двосед и фотелја Simpo Make Up, добро сочувана.
Ширина тросед 220 см, двосед 175 см, фотелја 75 см.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
071220555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам