1 / 3
MOLERAJ GLETUVANJE GIPS RUSHENJE KOMPLET RENOVIRANJE
По Договор
07.03.2023 20:32

Скопје Центар / Скопје

Vrshime slednive uslugi:
Moleraj(Dekorativni Tehniki)
Gletuvanje
Gips karton
Rushenje na zidovi
Fasadi
Bekatonki
Prozori
GRADENJE NA KUKJI
OGRADI
POTPORNI ZIDOVI
Kontakt telefon: 070664971

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070324071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам