1 / 11
Се издава наместена куќа
8.500 МКД
Цената е фиксна
13.05.2023 07:40

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

2,5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ввв

!!! ИЗДАДЕНА !!!

Се издава целосно наместена и веднаш вселива куќа, која се наоѓа во близина на центарот на градот.
Куќата располага со посебна соба за дневен престој, спална соба, кујна со трпезарија, купатило и големо претсобје..
Греењето е на струја со инвертер клима уред и ел.панелна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Магдалена
Потврден огласувач
071316316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам