1 / 11
RASPAR GUMI EXTRA CENI
12.345 €
30.11.2022 16:52

Штип / Штип

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

245

Висина:

40

Дијаметар:

18

POVEKE VIDOVI GUMI PO EDNA ILI DVE !!!
SIROKI BROJKI
INFO: 077520630 ZA INFO 📞📞📞
EXTRA CENI !!!!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава / Можна е замена од:

Stefan Durmis Dimitrov
Потврден огласувач
077520630***077520630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам