1 / 12
Vw touran1.6 tdi full oprema
10.290 €
02.02.2023 06:27

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vw touran 1.6 tdi full oprema
Servisna kniska do posleden km
Start stop
Park asist
Kontrola na. Volan
Navigacija
Krem enterier edinstveno vo mk
Klimatronik
Alu
Vozilo vo fabricka sostojba uvezeno od svajcarija so plateni site troskovi do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

bango
Потврден огласувач
078211999 071240307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам